Par Mums

SIA Elagro Trade ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem graudu, sēklu, augu aizsardzības līdzekļu un minerālmēslu biznesā, kas Latvijas graudu tirgū darbojas kopš 2010. gada un ieguvis vairāk kā 15% no kopējās graudu tirgus daļas.

Īpaši lepojamies, ka uzņēmuma īpašnieki ir Latvijas pilsoņi. Galvenais uzņēmuma partneris ir  A/s “Agrolats Holding”, kas palīdz nodrošināt finansiālos resursus un ļauj ātri saskaņot jebkuru biznesa lēmumu.

Graudi tiek iepirkti no Latvijas lauksaimniekiem saskaņā ar biržas cenām. Piedāvājam fiksēt graudu cenu visa gada garumā un varam nodrošināt dažādus sezonas finansējumu risinājumus.

Mūsu graudu pieņemšanas vietas un reģionālie biroji atrodas visos Latvijas novados. Reģionos darbojas profesionāli tirdzniecības pārstāvji ar agronomisko izglītību, kuri var piedāvāt ne tikai labākās cenas, bet sniegs ieteikumus arī kultūras izvēlē un var konsultēt arī uz lauka, tādā veidā saimniecībām nodrošinot profesionālu ražošanas vadību no pirmsākumiem, līdz realizācijai.

Mūsu panākumu atslēga ir profesionāla komanda, vēlme nepārtraukti attīstīties un ilggadējā sadarbība ar mūsu lauksaimniekiem!

Mūsu vēsture:

  • 2011. gada 20.februārī tika izveidots Elejas graudu pirmapstrādes un glabāšanas punkts.
  • 2012. gada 1.decembrī tika izveidots Jēkabpils graudu pirmapstrādes un glabāšanas punkts.
  • 2018. gadā tika uzcelts Skultes graudu pirmapstrādes un glabāšanas punkts.
  • 2019. gadā Lauberes graudu pirmapstrādes elevatorā tika uzstādīta un palaista darbībā graudaugu sēklu sagatavošanas līnija.
  • 2019. gadā Elejā un 2021. gadā Jēkabpilī ir uzbūvētas šķidro minerālmēslu glabātuves ar 2500t ietilpību.
  • 2021. gadā Elejā ir ieviests pakalpojums – produktu fasēšana mašīnfasēšanas tehnoloģijā.