SIA Elagro Trade ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem graudu, sēklu, augu aizsardzības un minerālmēslu biznesā.  Latvijas graudu tirgū darbojamies kopš 2010. gada, un šobrīd esam aptvēruši 25% tirgus. Mūsu draudzīgās komandas pamatsastāvs nozarē darbojas kopš 1999. gada, un šobrīd uzņēmumā strādā 68 profesionāli, apmācīti speciālisti. Izcila komanda ir mūsu panākumu pamatā tikpat nozīmīga ir mūsu ciešā sadarbība ar lauksaimniekiem. 

Uzņēmums izveidots 2010.gada 16.februārī uz SIA Kesko Agro Latvija vēlāk SIA Agro trade bāzes.

Graudu pieņemšanas vietas un reģionālie biroji atrodami visos Latvijas novados: Zemgales biroji Jelgavā un Dobelē, Latgales biroji Jēkabpilī un Rēzeknē, Vidzemes biroji Limbažos (Umurgā) un Gulbenē, Kurzemes birojs Saldū. Reģionālajos birojos darbojas profesionāli tirdzniecības pārstāvji / konsultanti, kuru darbs nebeidzas līdz ar darījuma noslēgšanu. Kopā ar labāko cenu piedāvājumu konsultanti piedāvās ieteikumus gan kultūras izvēlē, gan konsultācijas uz lauka, tādējādi saimniecībām ļaujot iztikt bez privāta agronoma. Konsultants nodrošinās ražošanas vadību no tās pirmsākumiem līdz realizācijai.

2011.gada 20.februārī tika iegādāts īpašumā Elejas graudu pirmapstrādes un glabāšanas punkts un 2012.gada 1.decembrī Jēkabpils graudu pirmapstrādes un glabāšanas punkts. 2018.gadā uzcelts un darbību uzsācis Skultes graudu pirmapstrādes un glabāšanas punkts. 2019.gadā Lauberes graudu pirmapstrādes elevatorā tika uzstādīta un palaista darbībā graudaugu sēklu sagatavošanas līnija.

SIA Elagro Trade  ir GAFTA* biedrs.

Pašreizējie īpašnieki ir 100% Latvijas pilsoņi.

Biznesa virzieni:

  • Graudu iepirkšana
  • Sēklu tirdzniecība
  • Minerālmēsli un augu aizsardzības līdzekļi
  • Graudu pirmapstrāde/glabāšana

Mēs iepērkam graudus saskaņā ar biržas cenām, piedāvājam fiksēt graudu cenu visa gada garumā, turklāt mūsu klientiem graudu un rapšu cenu fiksācijas termiņu ir iespēja pagarināt līdz 6 mēnešiem. Piedāvājam dažādus sezonas finansējumus.

Nenoliedzami par savu panākumu atslēgu mēs uzskatam savu komandu un sadarbību ar lauksaimniekiem, kas ir veidojusies vairāku gadu garumā un pastāv joprojām.

Paldies mūsu klientiem un sadarbības partneriem par uzticību!

800 pix

 

*Grain and Feed Trade Association - Graudu un lopbarības tirdzniecības asociācija