KĀDS MUMS IR BIJIS 2022. GADS?

Piektdien, 24. februārī, kopā ar mūsu darbiniekiem un sadarbības partneriem no SIA “AgroCredit Latvia” un SIA ”AgroBroker” tikāmies Reiņa trasē, lai atskatītos uz iepriekšējā gada rezultātiem un dalītos nākotnes iecerēs.

Viennozīmīgi ir jāatzīst, ka 2022. gads ir bijis izaicinājumiem un pārbaudījumiem pilns, bet esam godam to izturējuši un finansiāli noslēguši ar plus zīmi.

Kopā ar Ukrainu bijām ne tikai domās, bet arī darbos – atbalstījām ukraiņu bēgļus Latvijā, kā arī sadarbībā ar AS “Dobeles dzirnavnieks”, nosūtījām uz Ukrainu kravu ar pārtiku.

Pagājušais gads ir bijis veiksmīgs Minerālmēslu un AAL nodaļai, novērtējām atkal satikšanās prieku ar kolēģiem un darbu klātienē, ieviesām rindu vadības sistēmu Elejā un turpinām to attīstīt arī Jēkabpils graudu pieņemšanas un uzglabāšanas elevatorā.

Esam gandarīti par veiksmīgi aizvadīto klientu dienu Lauberē un noteikti īstenosim līdzīgus pasākumus arī mūsu pārējos darbības reģionos.

Mūsu ilggadējie sadarbības partneri “SIA AgroCredit Latvia” un SIA “AgroBroker” dalījās ar jaunāko informāciju par tirgus tendencēm un pastāstīja arī par aktuālajiem piedāvājumiem, kas būtu ļoti vērtīgi mūsu klientiem. Par to – drīzumā!

Pasākuma noslēgumā komandai bija iespēja neformālā gaisotnē turpināt sarunas un celt savas sportiskās iemaņas gan uz kalna slēpojot, gan distanču slēpošanas trasē.

Lai arī cik izaicinoši būtu darba apstākļi, mūsu galvenā atziņa – ar spēcīgu komandu un lojāliem klientiem var sasniegt jebkuras virsotnes!