Publikācijas, intervijas

13. janvāris 2021. 12:11

Aiz ziemas nāk pavasaris un jaunā 2021.gada ražas sezona

Šobrīd Latvija bauda ziemas pasakas stāstu ar skaistiem apsnigušajiem laukiem. Zem sniega segas snauž ziemāji līdz ar to ir laiks plānot vasarāju sējumus. Vasarāju sēklu un minerālmēslu sortiments gaida Jūsu rezervācijas pie mūsu profesionālās agro speciālistu komandas.

Lasīt tālāk

28. decembris 2020. 15:24

2020.gada ražas sezona ir noslēgusies

Ir noslēdzies atkal viens gads un kārtējā ražas sezona. Šī sezona ir bijusi varena - no Ventspils, Rīgas un Skultes ostām esam eksportējuši ap 460 tūkst. tonnu graudu t.sk. 60 tūkst. tonnu rapsi. 2020.gada raža ir aizceļojusi uz 14 dažādām valstīm. Lielākie kviešu kuģi ir aizceļojuši ārpus Eiropas uz Izraēlu, Nigēriju, Maroku, Saūda Arābiju un Keniju. Rapsis eksportēts tepat uz Eiropas valstīm.

Lasīt tālāk

23. jūlijs 2020. 14:20

Finansējums degvielas iegādei

AgroCredit Latvia sadarbībā ar lielāko pašmāju degvielas tirgotāju Virši-A un graudu tirdzniecības uzņēmumu Elagro Trade ir izstrādājis graudkopjiem pielāgotu risinājumu norēķiniem par degvielas iegādi!

Lasīt tālāk

22. jūlijs 2020. 15:24

2020.gada ražas novākšana sākusies

2020.gada graudu novākšanas sezona Zemgalē jau pāris nedēļas kā iesākusies. Tiek kulti ziemas mieži un kvieši. Pirms nedēļas iemēģināts arī rapsis. Mazliet arī ir uzsākta kulšana Latgalē. Kurzemē arī kuļ ziemas miežus. Vidzeme visticamāk pilnvērtīgi sāks ar augusta sākumu. Kā mūsu agronomi uzskata, ka šajā reģionā vēl jāsagaida solītais lietus, lai labība nobriest. Speciālisti arī atgādina, ka nevajag skriet laikam pa priekšu un izvērtēt labības gatavību, jo pārsteidzoties, tas tikai samazinās lauksaimnieku ienākumus.

Lasīt tālāk