Elagro Trade SIA - AICINA DARBĀ UZ NOTEIKTU LAIKU:
TIRDZNIECĪBAS ASISTENTI (TU) darbam LATGALES REĢIONA RĒZEKNES BIROJĀ

Darba pienākumi:

Asistēt tirdzniecības pārstāvjiem ikdienas darba pienākumos

  • Veikt krājumu uzskaiti. Pārdošanas un pirkšanas dokumentu sagatavošana un uzskaite Grāmatvedības uzskaites sistēmā Microsoft Dynamics AX. Līgumu slēgšana.
  • Klientu apkalpošana , biroja ikdienas darba organizēšana.

Prasības pretendentiem:

  • Precizitāte, godīgums, mērķtiecība, augsta atbildības sajūta, iniciatīva
  • Spēja ātri mācīties un apgūt lielu informācijas daudzumu
  • Spēja viegli komunicēt ar klientiem
  • Spēja ātri iejusties dinamiskā darba vidē
  • Augstākā, nepabeigta augstākā vai specializētā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai tirdzniecībā. Var būt pēdējā kursa students (-te).
  • Labas datorlietotāja prasmes
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • Zināšanas un pieredze lauksaimniecības jomā uzskatīsim kā priekšrocību

 Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu augošā uzņēmumā
  • Saliedētu un kompetentu darba kolektīvu, profesionālu kolēģu atbalstu
  • Sociālās garantijas un motivējošu atalgojuma sistēmu
  • Apmācības

Darba laiks  Pilna slodze
Darba vieta  Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 155
Līgums uz noteiktu laiku: 30.11.2021.
Alga mēnesī: 700.00 EUR līdz 900.00 EUR

Pieteikumus gaidīsim līdz š.g. 10. novembrim

CV un motivācijas vēstules sūtīt ar norādi „Konkursam”:
pa e-pastu: info@elagrotrade.lv
pa pastu: Rubeņu ceļš 46c, Jelgava, LV-3002 ar norādi ELAGRO TRADE SIA konkursam
Ja ir jautājumi zvanīt par tel. nr. 63001718 Ilzei