Publikācijas, intervijas

22. jūlijs 2020. 15:24

2020.gada ražas novākšana sākusies

2020.gada graudu novākšanas sezona Zemgalē jau pāris nedēļas kā iesākusies. Tiek kulti ziemas mieži un kvieši. Pirms nedēļas iemēģināts arī rapsis. Mazliet arī ir uzsākta kulšana Latgalē. Kurzemē arī kuļ ziemas miežus. Vidzeme visticamāk pilnvērtīgi sāks ar augusta sākumu. Kā mūsu agronomi uzskata, ka šajā reģionā vēl jāsagaida solītais lietus, lai labība nobriest. Speciālisti arī atgādina, ka nevajag skriet laikam pa priekšu un izvērtēt labības gatavību, jo pārsteidzoties, tas tikai samazinās lauksaimnieku ienākumus.

Lasīt tālāk

06. marts 2020. 14:20

Finansējums degvielas iegādei

AgroCredit Latvia sadarbībā ar lielāko pašmāju degvielas tirgotāju Virši-A un graudu tirdzniecības uzņēmumu Elagro Trade ir izstrādājis graudkopjiem pielāgotu risinājumu norēķiniem par degvielas iegādi!

Lasīt tālāk

05. marts 2020. 08:35

ELAGRO TRADE 10

Veiksmīgas sadarbības pamatā ir UZTICĪBA!
Sakam vēlreiz lielu Paldies mūsu uzticamajiem klientiem un sadarbības partneriem par uzticību mums šo 10 gadu laikā, ko esam aizvadījuši zem Elagro Trade karoga. Centīsimies arī turpmāk attaisnot Jūsu uzticību, lai mūsu kopīgie panākumi augtu!

Lasīt tālāk

01. novembris 2019. 12:47

Elagro Trade krauj vienu no lielākajiem rapša kuģiem šajā sezonā.

Oktobra pēdējā nedēļā Rīgas Centrālā termināla piestātnē  Elagro Trade uzsāka kraut vienu no lielākajiem rapša kuģiem šajā sezonā - handy tipa kuģi mv INTERLINK ACTIVITY, kurā kopā tiks uzkrautas ap 28 tūkstoši tonnas no Latvijā izaudzētā rapša. Šis rapša kuģis dosies uz Nīderlandi, kur tiks piegādāts vienam no lielākajiem Eiropas rapša pārstrādes uzņēmumiem.

Lasīt tālāk